emaila ciąg dalszy…

Popularność usługi jaką jest email jest zastanawiająca. I ssanie na dostęp do niej coraz większe. W UKeju Webcredible zapytało użytkowników komórek czego najbardziej od swojej słuchawki oczekują. No i rzecz jasna okazało się, że emaila! Jedna trzecia użytkowników telefonii mobilnej mieć dostęp do maila, 25% mam ssanie społecznościowe. 20% interesują newsy, a 13% chce planować swoją podróż przez telefon. Tylko 9% ma ochotę kupować za pomocą telefonu.
Cóż… To oznacza miejsce i  5 minut dla usług BlackBerry i telefonów PDA.

Marcin Kalkhoff
Marcin Kalkhoff

Admirator prostych i działających rozwiązań. Wszystkożerna hybryda technicznego wykształcenia z kreatywnym, komunikacyjnym i biznesowym doświadczeniem. Specjalista strategicznego kreowania i zarządzania marką. Jedyny strateg w Polsce, który służbowo siedział na Pudelku i, który swoją zmaterializowaną strategię, może oglądać w muzeum w Atenach. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz Uniwersytecie Warszawskim.
Twórca i Partner marketingowej kancelarii audytorskiej BrandAuditors, autor tego właśnie bloga, współtwórca Klubu Strategów Marketingu oraz współautor książki „Po prostu strategia. Instrukcja budowy i obsługi silnej marki”.
Współpracuje z firmami z wielu sektorów: internet i media, FMCG, bankowość, ubezpieczenia, IT, telekomunikacja, opieka zdrowotna.

Artykuły: 534

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.